Su Kaçağı Tespiti

Ankara Su Kaçağı Tespiti alanında yıllardır hizmet veren firmamız Pak Tesisat, profesyonel tesisat ustaları ve son teknoloji cihazları ile  hizmetinizdedir. Su tesisat borularında meydana gelen kaçakları görüntülü su kaçağı tespiti cihazlarıyla bulduktan sonra sadece o bölgenin tamiratını yapıyoruz. Eski usül  onarım maliyetleri artık sizi yoruyorsa firmamızdan kameralı su kaçağı tespit ekibini çağırıp hizmet alabilirsiniz. Su kaçağını profesyonel anlamda tespit edip tamiratını garantili bir şekilde yapıyoruz. Her türlü donanıma sahip ekiplerimiz Ankara`nın bütün semtlerine hizmet vermektedir. Cihazla tespit edilen kaçaklar doğru ve masrafınızı minimum maliyete düşürür. Evinizin her tarafı kırılacağına sadece sızıntı yapan yerin kırılması en akıllıca çözümdür. Kalorifer tesisat kaçaklarında ve kombi su kaçaklarında kimyasal kaçak sıvısı ile kaçağa son veriyoruz. Evde su kaçağı var sıkıntısından sizleri kurtarıyoruz.

Profesyonel Danışma Hattı

Dairenizde bütün musluklar kapalıyken sayaç dönüyorsa bilin ki temiz su kaçağı vardır. Dairenizde ara ara su kaçağı meydana geliyorsa bu gider borularında kaçak olduğuna işarettir. Kombinin suyu devamlı eksiliyor ve duvarlarda rutubet parkelerde şişme yapıyorsa kalorifer borularında ufak bir sızıntı olabilir. Eğer kombi suyu 2 veya 3 saatte tamamen boşalırsa cihaz yardımı ile kaçağın noktasal yeri tespit edilir. 4 saat üzerinde bir düşüş varsa kimyasal ile hiçbir yer kırılmadan probleminizi çözebiliriz. Alt katın tavanında sarartı var ve arada bir damla düşüyorsa sıcak su tesisat borularında kaçak olabilir. Yalnız su kullanımında alt kata su sızdırıyorsa atık su gider borularında bir kaçak meydana gelmiş olabilir. Tavanda bulunan elektrik lambalarının oralardan su sızdırması varsa üst katınızda şebeke suyu kaçağı olabilir.

1 Yıl Servis  Garantisi!

Tadilatı yapılan bölgeye 1 yıl boyunca ücretsiz servis garantisi veriyoruz. Servis personelimizin Arıza Takip Formu doldurarak imzalanması işleminden sonraki 1 yıllık süre boyunca tamir olunan bölgedeki sorunlar için ücretsiz servis garantisi veriyoruz!

ankara su kaçağı tespiti

Kafanıza Takılan Tüm Soruları Tesisat Uzmanlarımıza Sorun : 0312 911 9 725