Sıhhi tesisat sektöründe temel ihtiyaçlara yönelik hizmet ve alt yapılar sunan, yaşam kalitelerini artıran ve kendini sürekli geliştiren Pak Tesisat, yenilikçi ve vizyoner ruhuyla 2006 yılında kurulmuştur.

Geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında acil bakım ve onarımdan, sıfırdan anahtar teslim işlere kadar bir çok projeye imza atmıştır.

Pak Tesisat, insan odaklı sorumluluk duygusu, anında aksiyon alabilen dinamik genç yapısı ve kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Müşteri Anlayışı
Dürüst ve güvenilir ilişkiler kurarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışla iş yapmak.

 

Takım Çalışması
Müşteri temsilcisinden sahadaki tesisat ustasına kadar aynı sinerji içerisinde, sorumluluk esasına dayalı, kararlı ve sürekli yenilikçi bir düşünce içerisinde çalışmak ve üretmek.

 

Zamanında Teslim
Anında aksiyon alabilen, insiyatif kullanabilen, marka itibarı ve müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

 

Çalışanlara Özen
Büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten ve bilinçlendiren, çeşitliliklere duyarlı, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.