Altındağ Su Tesisatçısı

Profesyonel ve Kesin Sonuç İçin Altındağ Su Tesisatçısı 

10 yıllı aşan tecrübemiz ile siz değerli Altındağ sakinlerinin yanınızdayız. Kırmadan dökmeden su kaçak tespiti, tıkanıklık açma, kombi bakımı ve montajı, petek temizleme ve su tesisatı ile ilgili tüm problemleriniz ve çözüm talebinizde yanınızdayız. Sizin için su tesisatı arızaları ve problemleri artık sorun değil, çünkü PAK Tesisat yanınızda. %100 müşteri memnuniyeti odaklı uzman kadrosu ile profesyonel su tesisatçısı hizmeti veren PAK Tesisat, onarılan ya da yapılan bölge için tam bir (1) yıl garanti vermektedir. Olmaz ama, onarılan ya da yapılan bölgede bir yıl içinde bir problem çıkması halinde siz değerli müşterilerimizden hiç bir para ve ücret (tespit, parça vs.) talep etmeden tekrar onarım hizmeti sunuyoruz. Altındağ su tesisatçısı – PAK Tesisat olarak sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Arayın, hemen randevu talebinizi oluşturalım ve en kısa süre içinde su tesisatı ile ilgili sorunlarınıza çözüm sunalım. Bizim için değerlisiniz.

Profesyonel Danışma Hattı

Kırmadan Dökmeden Su Kaçak Tespiti

10 yılı aşkın tecrübemize rağmen “Ustayım cihaza ne gerek var, kendim kaçağı bulurum” gibi uzmanlık ve profesyonellikten uzak bir anlayış PAK tesisat olarak bizim çalışma prensiplerimize aykırıdır. Tek seferde doğru müdahale mantığı ile termal kamera ve sonic sistemler yardımıyla su kaçağını noktasal olarak tespit ediyoruz. Hemde onlarca bölgeyi kırmadan ve dökmeden. Böylelikle siz değerli müşterilerimizi su tesisatı onarım sonrası iş yükünden kurtarıyor, zaman ve paradan tasarruf ettirmiş oluyoruz. Hemen arayın uzman ekibimizi yönlendirelim. Altındağ su tesisatçısı yanınızda. Bizim için değerlisiniz.

altındağ su tesisatçısı

Kombinizde Paranız Yanmasın !!

Peteklerinizi temizleterek yüzde 35’e varan tasarruf sağlayabileceğinizin biliyor musunuz? Radyatör sistemi kapalı bir devre olmasına rağmen, sudaki kireç ya da petek iç hattındaki paslanma gibi sebepler ile akış yolu daralabilir, bu da sıcak suyun istenilen bölgeye istenildiği kadar gitmesini engelleyebilir. Tüm bu olaylar sonucu petekleriniz istediğiniz gibi ısınmaz doğal olarak eviniz de yaktığınız kadar ısınmaz. Korkmayın  PAK tesisat yanınızda. Hemen arayın uzman ekibimiz Altındağ petek temizleme ekibi olarak, profesyonel ve teknolojik cihazlar ile en kısa sürede peteklerinizi temizleyelim. Yuvanız daha sıcak olsun, hem de çok daha az para ödeyerek.

Kafanıza Takılan Tüm Soruları Tesisat Uzmanlarımıza Sorun : 0312 911 9 725