Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma PAK Tesisat ile Çok Kolay!

Banyo giderinin tıkanmasının bir çok sebebi olabilir. Bu sebeplerin başında gideri yabancı maddelerin doldurmasıdır. Bu yabancı maddeleri kısaca sayacak olursak ; vücudumuzdan dökülen ya da kesilen kıllar, katı sabun parçaları, banyo kozmetiği ürün ambalajlarının kırılan parçaları, tuvalet kağıdı ya da peçeteler, tadilat sonrası ortaya çıkan kaba inşaat atıkları, tokalar ve aklınıza gelebilecek diğer küçük parçalardır. Bir diğer sebep ise yılların getirdiği tortu veya kireçlenme sayesinde gider boru tesisatının özellikle dirsek bölgeleri daralmakta, normal şartlarda ana gidere ulaşabilecek parçalar bu daralma sebebi ile dirseklerde kalmakta ve zamanla gider hattını tıkamaktadır. Bu tip tıkanıklık sorunlarını çözmek artık çok kolay. PAK Tesisat olarak  banyo gideri tıkanıklığı açma bizim işimiz. Ankara banyo tıkanıklığı açma konusunda uyguladığımız metodlar aşağıdaki gibidir.

1-) Yivli Makineler ile Tıkanıklık Giderme

Günümüzde teknolojinin verdiği imkanlar sayesinde sorunların çözümü daha da kolaylaştı. Yivli olan ve yaylı makinelerimiz sayesinde tıkanıklığı açabiliyor ve tıkanmaya sebep olan maddeyi hattan çekip çıkartabiliyoruz. Makine yaylı sisteme sahip olduğundan dirseklerde ve daralan bölgelerde kıvrılabiliyor. Böylece gider boru hattına hiçbir zarar vermeden işlemimizi kısa sürede ve kesin çözüm ile tamamlayabiliyoruz.

2-) Basınçlı Hava ile Tıkanıklık Giderme

Banyo giderini tıkayan bazı parçalar ana gider boruları için tıkanmaya sebep olmayacak kadar küçük olmaktadırlar. Bu sebeple tıkanmaya sebep olan maddeyi ana gider hattına götürmek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Tam bu noktada basınçlı hava kullanarak kısa süre içinde ve kesin olarak çözümü sağlayabiliyoruz.

3-) Kimyasal Maddeler ile Tıkanıklık Giderme

Tıkanıklığın sebebi ve tıkanmaya sebep olan maddelerin çeşidine göre çözücü özelliği olan kimyasallar kullanmaktayız. Bu sayede tıkanıklığı kısa süre içinde ve kesin olarak ortadan kaldırıyoruz.

 

Tek yapmanız gereken bizi aramak. Banyo gideri tıkanıklığı açma PAK Tesisat sayesinde çok kolay. Hemen arayın 0312 911 9 725.

 

 

Profesyonel Danışma Hattı

Kafanıza Takılan Tüm Soruları Tesisat Uzmanlarımıza Sorun : 0312 911 9 725

banyo gideri tıkanıklığı açma

banyo gideri tıkanıklığı açma