Keçiören Su Tesisatçısı – Pak Tesisat

10 yılı aşkın deneyimimiz ile yanınızdayız. Kırmadan dökmeden su kaçak tespiti, petek ve radyatör temizliği, kombi bakımı, kombi tesisatı yenileme, tıkanıklık açma ve benzeri gibi su tesisatı ile ilgili olan tüm problemlerinizi çözmek için buradayız. Keçiören su tesisatçısı – Pak tesisat olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, işinin ehli uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Hemen arayın 0312 911 9 725

Profesyonel Danışma Hattı

Kafanıza Takılan Tüm Soruları Tesisat Uzmanlarımıza Sorun : 0312 911 9 725

keçiören su tesisatçısı

Petek Temizliğinde Keçiören Su Tesisatçısı – Pak Tesisat 

Evinizi daha az masrafla ısıtmak mı istiyorsunuz? Kombiyi çok yakıyorum ama evim ısınmıyor mu diyorsunuz? Endişelenmeyin! Çözüm bizde. Hemen arayın uzman kadromuzu evinize yönlendirelim. %30 yakıt tasarrufu sağlayın. Peteklerinizde sıcak su daha verimli yolculuk etsin ve eviniz daha ucuza daha fazla ısınsın.  Günümüzde enerji tüketimi için birim maliyetlere sürekli zamlar gelmektedir. Birim maliyetleri (doğalgaz metreküp fiyatı vs.) arttıkça cebimizden çıkan para miktarı da artmaktadır. Korkmayın! Keçiören su tesisatçısı olarak yanınızdayız. Yapacağınız tek şey bizi aramak. Arayın uzman ekibimizi yönlendirelim. Hemen arayın 0312 911 9 725 PAK TESİSAT.

Kombi Bakımında Keçiören Su Tesisatçısı

Düzenli olarak bakımları yapılan kombi daha verimli ısı üretecektir. Yani daha az yakıt ile daha fazla ısı sağlayacaktır. Bu sebeple biz Pak Tesisat olarak yılda bir kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Hem uzun soluklu kombi ömrü için hem de yakıt tasarrufu için kombi bakımlarınızı ihmal etmeyiniz. Düzenli bakım uzun vadede oluşacak büyük problemlerin önüne geçer ve sizi büyük fiyatlar içeren tamir masrafından kurtarır. Güvenli, verimli ve ekonomik kombi kullanımı için bakımlarınızı zamanında yaptırınız. Hemen arayın uzman kadromuzu evinize yönlendirelim. 0312 911 9 725 PAK TESİSAT. Daima yanınızdayız.