Ankara Klozet Tıkanıklığı Açma

Ankara Klozet Tıkanıklığı Açma – Günlük kullanımda klozet giderine atılan tuvalet kağıtları, peçeteler veya yanlışlık sonucu düşürülen malzemeler (toka, bant, kumaş parçaları, pedler vb. gibi) , zaman içerisinde yada aniden klozet giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu tıkanma sonucu ortaya çıkan kötü manzara ve koku, hijyensiz durum ev sakinlerini son derece rahatsız etmektedir. Pak Tesisat olarak, bütün su tesisatında olduğu gibi Ankara klozet tıkanıklığı açma konusunda da siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz. Yivli tıkanıklık açma cihazları, şok basınçlı hava veya kimyasal çözücü kullanarak kısa sürede sizi bu rahatsız edici durumdan kurtarıyoruz.

1-) Yivli Makineler ile Tıkanıklık Giderme

Günümüzde teknolojinin verdiği imkanlar sayesinde sorunların çözümü daha da kolaylaştı. Yivli olan ve yaylı makinelerimiz sayesinde tıkanıklığı açabiliyor ve tıkanmaya sebep olan maddeyi hattan çekip çıkartabiliyoruz. Makine yaylı sisteme sahip olduğundan dirseklerde ve daralan bölgelerde kıvrılabiliyor. Böylece gider boru hattına hiçbir zarar vermeden işlemimizi kısa sürede ve kesin çözüm ile tamamlayabiliyoruz.

2-) Basınçlı Hava ile Tıkanıklık Giderme

Su giderini tıkayan bazı parçalar ana gider hattı için tıkanmaya sebep olmayacak kadar küçüktür. Bu sebeple tıkanmaya sebep olan maddeyi ana gider hattına götürmek problemi ortadan kaldırmaktadır. Tam bu noktada basınçlı hava kullanarak kısa süre içinde ve kesin olarak çözümü sağlayabiliyoruz.

3-) Kimyasal Maddeler ile Tıkanıklık Giderme

Tıkanıklığın sebebi ve tıkanmaya sebep olan maddelerin çeşidine göre çözücü özelliği olan kimyasallar kullanmaktayız. Bazı tıkanıklık sebepleri var ki, müdahalenin en pratik ve en etkili çözümü kimyasal çözücü kullanmaktan geçer. Bu çeşit kimyasal çözücü maddeler sayesinde tıkanıklığı kısa süre içinde ve kesin olarak ortadan kaldırıyor siz değerli müşterilerimizin zamanından çalmıyoruz.

 

Tek yapmanız gereken bizi aramak. Ankara Klozet tıkanıklığı açma PAK Tesisat sayesinde çok kolay ve çok hızlı. Hemen arayın 0312 911 9 725.

Profesyonel Danışma Hattı

ankara klozet tıkanıklığı açma

Kafanıza Takılan Tüm Soruları Tesisat Uzmanlarımıza Sorun : 0312 911 9 725