Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma

Mutfak, banyo ve tuvaletlerde bulunan lavabolar zaman içinde bulaşıkların yağı, çay posası, çay kaşığı, yemek atıkları ve benzeri gibi nedenler ile tıkanabilir. Lavabo kullanımını imkansız hale getiren bu durum evde konforsuz bir yaşam kalitesi sağlar. Bu durumdan kurtulmak artık çok kolay, çünkü PAK Tesisat olarak Ankara lavabo tıkanıklığı açma konusunda da yanınızdayız. Bir telefon kadar uzağınızda olan uzman ve profesyonel ekibimiz, teknolojik cihazlar kullanarak bu probleminizi en kısa sürede çözmektedir. Hemen arayın uzman ekibimizi yönlendirelim. Lavabo tıkanıklığı açarken kullandığımız metodları kısaca şöyle açıklayabiliriz :

1-) Yivli Makineler ile Tıkanıklık Giderme

Günümüzde teknolojinin verdiği imkanlar sayesinde sorunların çözümü daha da kolaylaştı. Yivli olan ve yaylı makinelerimiz sayesinde tıkanıklığı açabiliyor ve tıkanmaya sebep olan maddeyi hattan çekip çıkartabiliyoruz. Makine yaylı sisteme sahip olduğundan dirseklerde ve daralan bölgelerde kıvrılabiliyor. Böylece gider boru hattına hiçbir zarar vermeden işlemimizi kısa sürede ve kesin çözüm ile tamamlayabiliyoruz.

2-) Basınçlı Hava ile Tıkanıklık Giderme

Su giderini tıkayan bazı parçalar ana gider hattı için tıkanmaya sebep olmayacak kadar küçüktür. Bu sebeple tıkanmaya sebep olan maddeyi ana gider hattına götürmek problemi ortadan kaldırmaktadır. Tam bu noktada basınçlı hava kullanarak kısa süre içinde ve kesin olarak çözümü sağlayabiliyoruz.

3-) Kimyasal Maddeler ile Tıkanıklık Giderme

Tıkanıklığın sebebi ve tıkanmaya sebep olan maddelerin çeşidine göre çözücü özelliği olan kimyasallar kullanmaktayız. Bazı tıkanıklık sebepleri var ki, müdahalenin en pratik ve en etkili çözümü kimyasal çözücü kullanmaktan geçer. Bu çeşit kimyasal çözücü maddeler sayesinde tıkanıklığı kısa süre içinde ve kesin olarak ortadan kaldırıyoruz.

 

Tek yapmanız gereken bizi aramak. 15 yılın verdiği deneyim ile Ankara Lavabo tıkanıklığı açma PAK Tesisat sayesinde çok kolay. Hemen arayın 0312 911 9 725. PAK Tesisat Profesyonel Hizmet Uzman Kadro.

Profesyonel Danışma Hattı

ankara lavabo tıkanıklığı açma

Kafanıza Takılan Tüm Soruları Tesisat Uzmanlarımıza Sorun : 0312 911 9 725