Sincan Su Tesisatçısı

Yılların verdiği deneyim ile Sincan Su Tesisatçısı olarak hizmetinizdeyiz. “İşimiz hizmet” sloganı ile çıktığımız bu yolda semtinizde yüzlerce ev ve iş yerine hizmet verdik. Ticaret ahlakına sahip uzman kadromuz ile 7 gün 24 saat sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Faturalı ve garantili hizmet ile yanınızdayız. Onarılan bölge için tam bir yıl garanti veriyoruz. Su kaçağı tespiti, petek temizleme, kombi bakımı, tıkanıklık gideme vb. gibi, su tesisatıyla ilgili bütün problemlerde hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Kaliteli, kesin ve hızlı çözüm üreten firmamızı tanıdıktan sonra, Sincan tesisatçı denince aklınıza Pak tesisat gelecek.

Profesyonel Danışma Hattı

sincan su tesisatçısı

Su Kaçağı Tespiti

Neredeyse her evde başımıza gelen ve canımızı sıkan bir problemdir su kaçağı. Çoğu zaman nereden sızdığı belli olmayan su uzunca bir müddet mahrumiyet yaratır, bazen alt kattaki komşular ile sorunlara bile neden olabilir. Bu talihsiz ve can sıkan sorun için üzülmenize gerek yok, çünkü Sincan tesisatçı yanınızda. Hemen arayın uzman ekibimizi yönlendirelim. Teknolojik cihazlar ile fayans kırmadan kaçak noktasını tespit edelim ve hızlı bir şekilde sorunu giderelim. Sizi operasyon sonrası masraftan ve yıkılmış bir odadan kurtaralım. 7 gün 24 saat sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. HEMEN ARAYIN.

sincan su tesisatçısı

Peteklerinizi temizletin ve %30 Yakıt Tasarrufu Sağlayın

Sincan Su Tesisatçısı olarak sizlere petek ve radyatör temizliği alanında da hizmet vermekteyiz. Isınmayan evinize dış cephe yalıtımı ne kadar önemli ise radyatör ve petek temizliği de aynı oranda etkilidir. Ülkemizde çok üzerinde durulmayan bir konu olan petek temizliği maalesef yüzlerce milyon olarak milli sermayemize eklenmektedir. Isınmayuan evin çözümü daha çok ısı üretmek değil, daha az ısı kaybı sağlamaktır. Bu yollardan birisi de petek temizliğidir. Hemen Sincan sıhhi tesisatçı ‘yı arayın uzman ekibimizi siz değerli müşterimize yollayalım. Sevdiklerinizle sıcacık yuvanızı daha az para ödeyerek ısıtın. Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.0312 911 9 725

Kafanıza Takılan Tüm Soruları Tesisat Uzmanlarımıza Sorun : 0312 911 9 725