Ankara Tesisat Yenileme

PAK Tesisat, Ankara tesisat yenileme alanında; kombi tesisatı yenileme, sıcak su tesisatı yenileme ve petek taşıma  hizmetlerini profesyonel olarak vermektedir. Her ürünün olduğu gibi tesisatınızın da bir kullanım ömrü vardır. Bu süre kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Özellikle eski su tesisatlarında kullanılan metal su boruları daha çabuk ömrünü tamamlamakta ve yenilenmeye ihtiyaç duymaktadır. Sadece arıza kaynaklı değil, arızanın önüne geçme ya da yeni bir su tesisat hattı çekilmesi için de Ankara tesisat yenileme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Danışma Hattı

Su Tesisatı Yenileme

Sorun çıkaran ya da değişimini istediğiniz su tesisatı hattınız için, siz değerli müşterilerimizin isteği ve direktiflerine göre yenileme hizmeti sunmaktayız. İster mevcut su muslukları için yer değiştirilmesi , ister yeni bir su hattı çekilmesi için su tesisatı yenileme hizmetimizi hızlı ve profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Bize sadece istediğiniz değişikliği ya da eklemeyi söyleyin, isteğinizi en kısa sürede yerine getirelim.

Petek Taşıma ve Ekleme

Evlerimizde kimi zaman bazı peteklerin konumundan rahatsız oluruz. Kimi zaman da bazı odalardaki mevcut peteklerin yetersiz olduğunu düşünürüz. Bu sorunun çözümü için ya ek yapmak isteriz ya da mevcut peteği daha büyüğüyle değiştirmek isteriz. PAK Tesisat olarak petek taşıma, ek yapma ve petek değiştirme olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. “Petek ya da radyatör odam için yeterli mi?” sorusu aklınıza takıldıysa metreküp olarak basit bir hesap yapabilirsiniz. Standart 60 cm yüksekliğinde olan 1m radyatör yaklaşık 11-14 metrekare alanı ısıtır (standart tavan yüksekliği = 2.60 m için). Eğer peteğiniz bu hesabın altındaysa ya da odayı daha çok ısıtmak niyetindeseniz ek yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kombi Tesisatı Yenileme

Yanlış montaj yapılmış ya da verimsiz çalışan kombi tesisatlarına profesyonel olarak yenileme hizmeti vermekteyiz. Siz de kombi tesisatınızda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız ya da verimsiz çalıştığına kanaat getirdiyseniz hemen arayın uzman ekibimizi tespit için evinize yönlendirelim. Huzurlu ve sıcacık yuvanızı daha uygun maliyetler ile ısıtın.

ankara tesisat yenileme

Kafanıza Takılan Tüm Soruları Tesisat Uzmanlarımıza Sorun : 0312 911 9 725