Tıkanıklık Açma / Ankara Tıkanıklık Giderme

Tıkanıklık Açma işlemi, lavabo, tuvalet, banyo vb. giderlerde herhangi bir sebepten dolayı akışı sağlanamayan suyun kanalizasyona gidebilmesi için yapılmaktadır. Temiz suyun kanalizasyon borusuna geçmesini engelleyen bu tıkanıklık günlük yaşamı da olumsuz yönde etkilemektedir. Bu sorunu çözüme kavuşturmak için işinde uzman profesyonel tesisatçılardan destek almak gerekmektedir. Artık, eskiden olduğu gibi lavaboların kırılmasına gerek kalmadan çeşitli aletler kullanılarak sorun çözüme kavuşturulmaktadır.

1-) Yivli Makineler ile Tıkanıklık Giderme

Günümüzde teknolojinin verdiği imkanlar sayesinde sorunların çözümü daha da kolaylaştı. Yivli olan ve yaylı makinelerimiz sayesinde tıkanıklığı açabiliyor ve tıkanmaya sebep olan maddeyi hattan çekip çıkartabiliyoruz. Makine yaylı sisteme sahip olduğundan dirseklerde ve daralan bölgelerde kıvrılabiliyor. Böylece gider boru hattına hiçbir zarar vermeden işlemimizi kısa sürede ve kesin çözüm ile tamamlayabiliyoruz.

2-) Basınçlı Hava ile Tıkanıklık Giderme

Su giderini tıkayan bazı parçalar ana gider hattı için tıkanmaya sebep olmayacak kadar küçüktür. Bu sebeple tıkanmaya sebep olan maddeyi ana gider hattına götürmek problemi ortadan kaldırmaktadır. Tam bu noktada basınçlı hava kullanarak kısa süre içinde ve kesin olarak çözümü sağlayabiliyoruz.

3-) Kimyasal Maddeler ile Tıkanıklık Giderme

Tıkanıklığın sebebi ve tıkanmaya sebep olan maddelerin çeşidine göre çözücü özelliği olan kimyasallar kullanmaktayız. Bazı tıkanıklık sebepleri var ki, müdahalenin en pratik ve en etkili çözümü kimyasal çözücü kullanmaktan geçer. Bu çeşit kimyasal çözücü maddeler sayesinde tıkanıklığı kısa süre içinde ve kesin olarak ortadan kaldırıyoruz.

 

Tek yapmanız gereken bizi aramak. Tıkanıklık açma PAK Tesisat sayesinde çok kolay. Hemen arayın 0312 911 9 725.

Profesyonel Danışma Hattı

ankara tıkanıklık açma

 

Tıkanıklığın oluşması, kötü kokulara sebep olur. Giderin hemen açılmaması durumunda ise, su baskınlarının olma olasılığı vardır. Bu sorunu kendi yöntemlerinizle geçici çözüme ulaştırmanız yerine profesyonel bir yöntem tercih etmeniz, daha ekonomik olacaktır. Lavabo giderlerinin tıkanıklık olması, yaşam kalitenizi de olumsuz yönde etkileyen bir durum olarak karşınıza çıkmaktadır.

Kafanıza Takılan Tüm Soruları Tesisat Uzmanlarımıza Sorun : 0312 911 9 725