Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Günlük kullanımda tuvalet giderine atılan tuvalet kağıtları, peçeteler veya yanlışlık sonucu düşürülen malzemeler (toka, bant, kumaş parçaları, pedler vb. gibi) , zaman içerisinde yada aniden tuvalet giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu tıkanma sonucu ortaya çıkan kötü manzara ve koku, hijyensiz durum ev sakinlerini son derece rahatsız etmektedir. Pak Tesisat olarak, bütün su tesisatında olduğu gibi Ankara tuvalet tıkanıklığı açma konusunda da siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz. Yivli tıkanıklık açma cihazları veya şok basınçlı hava kullanarak kısa sürede sizi bu rahatsız edici durumdan kurtarıyoruz.

Profesyonel Danışma Hattı

Tıkanıklığın sebebi tek olmadığı gibi çözüm yolu da tek değildir. Tıkanıklığın sebebi ve durumuna göre tuvalet tıkanıklığı açma metodlarımızı aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

1-) Yivli Makineler ile Tıkanıklık Açma

Günümüzde teknolojinin verdiği imkanlar sayesinde sorunların çözümü daha da kolaylaştı. Yivli olan ve yaylı makinelerimiz sayesinde tıkanıklığı açabiliyor ve tıkanmaya sebep olan maddeyi hattan çekip çıkartabiliyoruz. Makine yaylı sisteme sahip olduğundan dirseklerde ve daralan bölgelerde kıvrılabiliyor. Bu sayede tuvalet gider hattına hiçbir zarar vermeden işlemimizi kısa sürede ve kesin çözüm ile tamamlayabiliyoruz.

2-) Basınçlı Hava ile Tıkanıklık Açma

Tuvalet giderini tıkayan bazı parçalar ana gider boruları için tıkanmaya sebep olmayacak kadar küçük olmaktadırlar. Bu sebeple tıkanmaya sebep olan maddeyi ana gider hattına götürmek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Tam bu noktada basınçlı hava yardımı ile kısa süre içinde ve kesin olarak çözümü sağlıyoruz.

3-) Kimyasal Maddeler ile Tıkanıklık Açma

Tıkanıklığın sebebi ve tıkanmaya sebep olan maddelerin türüne göre, çözücü özelliği olan kimyasallar kullanmaktayız. Bazı tıkanıklık sebepleri var ki, müdahalenin en kısa ve en kesin çözümü kimyasal çözücü kullanmaktan geçer. Bu sayede tıkanıklığı en kısa sürede ve kesin olarak ortadan kaldırabiliriz.

 

Tek yapmanız gereken bizi aramak, arayın randevunuzu oluşturalım. Tuvalet tıkanıklığı açma PAK Tesisat sayesinde çok kolay. Hemen arayın 0312 911 9 725 PAK Tesisat. Profesyonel hizmet, uzman kadro.

tuvalet tıkanıklığı açma

Kafanıza Takılan Tüm Soruları Tesisat Uzmanlarımıza Sorun : 0312 911 9 725