Yenimahalle Su Tesisatçısı

Tesisat ile ilgili her türlü probleminizde hizmet almak için doğru yerdesiniz. Firmamız, su tesisatçısı hizmetleri noktasında profesyonel kadrosu ile 10 yılı aşkın bir süredir hizmet sağlamaktadır. Personellerimiz  su tesisatçısı olarak, semt genelinde ev ve iş yerlerinde yüzlerce defa hizmet vermiştir. Ayrıca firmamız, Yenimahalle su tesisatçısı olarak tüm işlemleri faturalı ve garantili şekilde gerçekleştirmektedir. Garanti kapsamında Yenimahalle su tesisatçısı olarak firmamız 1 yıl garantili kullanım teminatı vermektedir.

Profesyonel Danışma Hattı

7/24 Sürekli Hizmetinizdeyiz

Pak Tesisat olarak teknolojiye bir hayli yatırım yaparak bu sorunlarını kısa bir sürede zahmetsizce kırmadan dökmeden ve düşük maliyetlerle çözüyoruz. Hem değerli zamanınız size kalıyor hemde ciddi bir masraftan kurtulmuş oluyorsunuz. Gezici servislerimiz Ankara’nın her bölgesine 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir. Hangi saat olursa olsun bizi aramaktan çekinmeyin. ” İşimiz hizmet ” sloganı ile yola çıkan ekibimiz her dakika bir telefon kadar uzaktadır.

yenimahalle su tesisatçısı

Su Kaçağı Tespiti İçin PAK Tesisat

İşinin ehli olan ekibimiz sayesinde, teknolojik cihazlar ile su kaçak noktasını tespit ediyoruz.  Hem onlarca fayans kırmadan sorunlu bölgeye ulaşabiliyor, değerli zamanınızdan fazla harcamıyoruz hem de işlem sonrası oluşan maliyeti Su tesisatçısı olarak ortadan kaldırıyoruz. Kullandığımız termal ve akustik sistemler ile size en kısa sürede  kesin çözümü sunuyoruz. Bizler, işinin ehli kadrosu ile 7/24 çalışma prensibi ile hizmetinizdedir. Bizi aramaktan asla çekinmeyin. İşimiz size hizmet etmektir. Ticari ahlaka sahip alanında son derece uzman ekibimiz ile tanıştıktan sonra emin olun her türlü su tesisatı probleminizde bizi arayacaksınız.

yenimahalle su tesisatçısı

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak İçin Yenimahalle Su Tesisatçısı

Kullandığımız gerek alaturka gerekse de klozetler yanlış kullanım veya özensiz temizlik sonucu tıkanabilir. Bazen tuvaleti bir çöp kutusu gibi kullanıyor ve içine gelişigüzel fazla miktardaki tuvalet kağıtları, çocuk bezleri, hijyenik kadın petleri, temizlik bezleri, saç veya izmarit gibi çöp birikintileri atıyoruz ve bu durumda tıkanmaya sebebiyet verebiliyoruz. Bu tip durumlarda korkmayın. Yenimahalle Su Tesisatçısı yanınızda! Profesyonel ekibimiz ile en kısa sürede tıkanıklığı giderecek ve tuvaletinizi tekrar kullanıma açacağız. Yapacağınız tek şey bizi aramak. Hemen arayın.

Kafanıza Takılan Tüm Soruları Tesisat Uzmanlarımıza Sorun : 0312 911 9 725